Paulini Wrocław

6 Niedziela Zwykła - 12 lutego OGŁOSZENIA

6 Niedziela Zwykła - 12 lutego OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy dziś na uroczystą modlitwę Nieszporów o godz. 17.30.

2. Za tydzień o godz. 10.30 Msza święta z udziałem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, po niej zmiana tajemnic różańcowych.

3.W odpowiedzi na prośbę Episkopatu Polski za tydzień po każdej Mszy św. zbierane są do puszek ofiary, by przyjść z pomocą naszym braciom i siostrom żyjącym na objętych tragedią trzęsienia ziemi terenach Turcji i Syrii. Niech nasza ofiarność będzie wyrazem wdzięczności Bogu za okazywane nam, każdego dnia Miłosierdzie Boże.

4. Rozpoczęliśmy uroczystą nowennę za wstawiennictwem św. José Sánchez del Río.
W kolejne dni modlitwa nowenny połączona będzie z Mszą św. o 18.00.
W najbliższą sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy na modlitwę uwielbienia, a w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 12.00 odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Dziś gościmy w naszej świątyni Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa. Siostry kwestują na wyposażenie żłobka, który otwierają przy ulicy Prusa wraz z działającym już od wielu lat przedszkolem. Podczas kiermaszu będzie można zakupić własnoręcznie wykonane przez nie drobne upominki. Siostry będą wdzięczne za każdy dar serca

6. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.

7. Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych zmarłych parafian: śp. Bożenę Olichwer, śp. Dawida Gryżenia, śp. Alfredę Muras, śp. Annę Pilipczuk oraz zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…