Paulini Wrocław

5 Niedziela Zwykła - 5 lutego OGŁOSZENIA

5 Niedziela Zwykła - 5 lutego OGŁOSZENIA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie. Odbywa się ona od godz. 13.00, a kończy uroczystą modlitwą Nieszporów o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1900 zł, które przekazaliśmy na potrzeby klasztorów sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji. Siostry składają serdeczne podziękowanie Darczyńcom oraz zapewniają o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.

3. W najbliższy piątek rozpocznie się nowenna za wstawiennictwem św. José Sánchez del Río.
W ten piątek, kiedy przypada liturgiczne wspomnienie Świętego, odbędzie się czuwanie – trwające do 23.00, zakończone Eucharystią.
W kolejne dni modlitwa nowenny połączona będzie z Mszą św. o 18.00. 18 lutego zaplanowana jest modlitwa uwielbienia, a 19 lutego uroczyste wprowadzenie relikwii odbędzie się podczas Mszy św. o 12.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W najbliższą sobotę obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i zarazem Światowy Dzień Chorego.
Serdecznie zapraszamy do naszego Sanktuarium na modlitwę za chorych.
O godzinie 10.30 będzie sprawowana Msza święta, podczas której będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Po Eucharystii modlitwa różańcowa oraz nabożeństwo okrycia płaszczem Matki Bożej z Guadelupe.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za chorych i cierpiących.  

5. Za tydzień w niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

6. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00 będziemy gościli w naszej świątyni Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa. Siostry będą kwestować na wyposażenie żłobka, który otwierają przy ulicy Prusa wraz z działającym już od wielu lat przedszkolem. Podczas kiermaszu będzie można zakupić własnoręcznie wykonane przez nie drobne upominki. Siostry będą wdzięczne za każdy dar serca. 

7. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom dbającym o piękno i czystość naszej świątyni oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.

8. Miłosierdziu Bożemu polećmy śp. Genowefę Dudek oraz zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....