Paulini Wrocław

4 Niedziela Zwykła - 29 stycznia OGŁOSZENIA

4 Niedziela Zwykła - 29 stycznia OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj przed kościołem, zbierane są ofiary do puszek, które przeznaczone będą na potrzeby klasztorów Sióstr klauzurowych oraz Ośrodka Adopcyjnego w naszej Archidiecezji. Z taką prośbą zwraca się do wiernych nasz Arcypasterz J.E. Ks. Arcybiskup Józef Kupny, biorąc pod uwagę trudną sytuację finansową tychże klasztorów. Ten gest może być też dla nas sposobem, by wyrazić wdzięczności siostrom, które stając ustawicznie przed Panem, wypraszają nam łaski, z których często nie zdajemy sobie sprawy.

2. W czwartek 2 lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane tradycyjnieświętem Matki Bożej Gromnicznej. zwane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza Święta o godz. 7.00 i 18.00. Przynieśmy gromnice, które poświęcimy podczas Mszy Świętej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.

4. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00.

5. Kalendarz Liturgiczny:
we wtorek – wsp. św. Jana Bosko

6. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.