Paulini Wrocław

Niedziela Chrztu Pańskiego - 8 stycznia OGŁOSZENIA

Niedziela Chrztu Pańskiego - 8 stycznia OGŁOSZENIA

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy w liturgii Kościoła okres Bożego Narodzenia, rozpoczynając od jutra okres zwykły.
 
2. Nowenna ku czci Patriarchy Zakonu Paulinów - św. Pawła I Pustelnika, zwana „Pawełkami”, codziennie o godz. 17.30. Serdecznie na nią wszystkich zapraszamy.
 
3. W najbliższą niedzielę 15 stycznia – uroczystość św. Pawła I Pustelnika. Dla naszej wspólnoty i dla całego paulińskiego zakonu jest to główna uroczystość patronalna.
Na Mszę świętą na godz. 12.00 zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi, albowiem w kościołach paulińskich, św. Paweł czczony był od zawsze jako opiekun dzieci, a w Jego uroczystość błogosławiono dzieci i kobiety w stanie błogosławionym.

Po Mszy udzielimy błogosławieństwa dzieciom oraz wraz z chórem Vita Nowa pośpiewamy kolędy. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
 
4. W przyszłą niedziele o godz. 10.30 Eucharystia w intencji Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej i po niej spotkanie opłatkowe.
 
5. Kończymy wizytę kolędową w naszej parafii. Z całego serca dziękujemy za gościnne przyjęcie ojców, za życzliwość której w wielu domach doświadczyliśmy oraz za ofiary, które przy okazji kolędy zostały złożone na potrzeby parafii.
Uzupełniająca wizyta duszpasterska odbędzie się w najbliższą sobotę od godz. 14.00.
Jeśli jeszcze ktoś z parafian pragnie, byśmy przybyli z błogosławieństwem do waszego domu w przyszłą sobotę, prosimy o zapisanie się w zakrystii lub pocztą mailową.
 
6. Dziękujemy z całego serca wszystkim dbającym o piękno naszej świątyni oraz wszystkim naszym dobrodziejom i ofiarodawcom.