Paulini Wrocław

32 Niedziela Zwykła 6 listopada OGŁOSZENIA

32 Niedziela Zwykła 6 listopada OGŁOSZENIA

1. Dziś w I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00 oraz na Nieszpory o godz. 17.30.

2. W miesiącu listopadzie w wyznaczone dni modlimy się za naszych zmarłych o godz. 17.30 modlitwą różańcową.

W tym tygodniu wypominki będą odczytane według następujących ulic:
   w poniedziałek – ul. Włodkowica, ul. Złotoryjska, ul. Ruska oraz wypominki spoza parafii oraz te na których nie było nazwy ulicy,
   w czwartek – ul. Sikorskiego, ul. Podwale, ul. Cieszyńskiego, pl. Orląt Lwowskich, św. Mikołaja,
   w piątek – ul. Legnicka, ul. Nowy Świat, ul. Strzegomska, ul. Zelwerowicza,
   w sobotę – ul. Drzewna, ul. Nabycińska, ul. Bolesławiecka, ul. Tęczowa, ul. Góralska.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

4. Kalendarz Liturgiczny:
    w środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    w czwartek – wsp. św. Leona Wielkiego
    w piątek – wsp. św. Marcina z Tours. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Marcin Wirkowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
    w sobotę – wsp. św. Jozafata

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy „Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym”. W tym roku jest on poświęcony Ukrainie, która doświadcza ogromnego dramatu. Od początku tej wojny Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie dociera z pomocą na wschód. Hojne serca darczyńców pozwoliły ulżyć tysiącom potrzebujących, a także pomóc w odbudowie kraju. Po każdej Mszy świętej będzie możliwość wsparcia ofiarą do puszek Kościoła Ukraińskiego.

6. Dziękujemy wszystkim troszczącym się o dom naszej Matki. Niech dobry Bóg naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców obdarza wszelkim błogosławieństwem.

7. Miłosierdziu Bożemu polecamy parafian, których Bóg powołał do siebie w ostatnim czasie: śp. Wandę Porażka, śp. Krystynę Kasperkiewicz, śp. Zofię Grudzień oraz zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....