Paulini Wrocław

27 Niedziela Zwykła 2 października OGŁOSZENIA

27 Niedziela Zwykła 2 października OGŁOSZENIA

1. Dziś w I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00 oraz na modlitwę różańcową o godz. 17.15.

2. W najbliższą środę Jasnogórska Rodzina Różańcowa zaprasza do naszego sanktuarium na rekolekcje różańcowe, przed wspomnieniem Matki Bożej Różańcowej, które obchodzimy w piątek 7 października.
Nauki rekolekcyjne wygłosi o. Mirosław Bijata, paulin, podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

5. Kalendarz Liturgiczny:
         we wtorek wsp. św. Franciszka z Asyżu
         w środę – wsp. św. Faustyny
         w piątek – wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

6. Rozpoczęliśmy w naszym Sanktuarium październikowe nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

7. Galeria i pracownia ikon mieszcząca się w sąsiedztwie naszej świątyni zaprasza dziś na tzw. „Dzień Otwartych Drzwi”.  W programie zwiedzanie wystaw oraz inne atrakcje z małym poczęstunkiem. Szczegóły na plakatach.

8. Już dzisiaj zapraszamy na pielgrzymkę pieszą z Wrocławia do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy w sobotę 15 października. Szczegóły na plakacie.

9. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom dbającym o piękno i czystość naszej świątyni oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.