Paulini Wrocław

7 Niedziela Zwykła 20 lutego OGŁOSZENIA

7 Niedziela Zwykła 20 lutego OGŁOSZENIA

1.  Zapraszamy dziś na uroczystą modlitwę Nieszporów o godz. 17.30.

2. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 rodziny, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

3. W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i po niej modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. W naszym sanktuarium pragniemy zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy zawierzać Bogu przede wszystkim to, co jest dla nas trudne i gorzkie.

4. W najbliższy piątek (jak w każdy IV piątek miesiąca) zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Obywa się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

5. Najbliższa sobota jest ostatnią sobotą miesiąca, w związku z tym na godz. 9.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium czcicieli Matki Najświętszej na modlitwę Różańcową. Modlitwa ta zostanie zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

6. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy nowego współbrata. Br. Luka Madunić jest klerykiem VI roku naszego Paulińskiego Seminarium Duchownego. Będzie odbywał u nas praktykę duszpasterską. Życzymy Mu światła Ducha Świętego i owocnego posługiwania pod matczynym okiem Maryi.

7. Kalendarz Liturgiczny:
            we wtorek – święto Katedry Świętego Piotra
            w środę – wsp. św. Polikarpa

8. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.

9. Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych zmarłych parafian: śp. Jana Pawelca, śp. Marię Maciaszek, śp. Genowefę Żmijewską, śp. Tadeusza Czecha oraz zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…