Paulini Wrocław

5 Niedziela Zwykła 6 lutego OGŁOSZENIA

5 Niedziela Zwykła 6 lutego OGŁOSZENIA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie. Odbywa się ona od godz. 13.00, a kończy uroczystą modlitwą Nieszporów o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 3000 zł, które przekazaliśmy na potrzeby klasztorów sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji. Siostry składają serdeczne podziękowanie Darczyńcom oraz zapewniają o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.

3. W najbliższy piątek obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i zarazem Światowy Dzień Chorego. Chcemy pamiętać o osobach chorych i cierpiących, szczególnie z naszych rodzin. W tym dniu w racji obostrzeń epidemiologicznych podczas Mszy świętych nie będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych. Msze święte w naszej świątyni o godz. 7.00 i 18.00.
W ten piątek zapraszamy szczególnie do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie około pół godziny po północy.

4. Za tydzień w niedzielę serdecznie zapraszamy na godz. 12.00 małżonków, którzy pragną odnowić przed Bogiem swoją przysięgę małżeńską i przyjąć indywidualne błogosławieństwo. Natomiast o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

5. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom dbającym o piękno i czystość naszej świątyni oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.

6. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych parafian, których Bóg powołał do siebie w ostatnich dniach. Modlimy się za śp. Marka Dziubińskiego, śp. Henrykę Kośmider, śp. Adelę Świątkowską, śp. Elżbietę Waligóra. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....