Paulini Wrocław

4 Niedziela Zwykła 30 stycznia OGŁOSZENIA

4 Niedziela Zwykła 30 stycznia OGŁOSZENIA

1.  Dzisiaj przed kościołem, zbierane są ofiary do puszek, które przeznaczone będą na potrzeby klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji. Z taką prośbą zwraca się do wiernych nasz Arcypasterz J.E. Ks. Arcybiskup Józef Kupny, biorąc pod uwagę trudną sytuację finansową tychże klasztorów. Ten gest może być też dla nas sposobem, by wyrazić wdzięczności siostrom, które stając ustawicznie przed Panem, wypraszają nam łaski, z których często nie zdajemy sobie sprawy.

2.  Od jutra rozpoczynają się ferie zimowe. Młodzieży, dzieciom nauczycielom i wychowawcom, życzymy bezpiecznego odpoczynku i odkrywania Boga w pięknie świata, który nas otacza.

3.  We środę 2 lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza Święta o godz. 7.00, 16.00 i 18.00. Przynieśmy gromnice, które poświęcimy podczas Mszy Świętej.

4. W  tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.

5.  Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 dzieci, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

6.  Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek – wsp. św. Jana Bosko
w sobotę – wsp. św. Agaty

7.  Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.