Paulini Wrocław

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu 2 stycznia OGŁOSZENIA

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu 2 stycznia OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00. O godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwości korzystania z sakramentu pojednania od jutra w godzinach od 9.00 do 12.00 oraz od godz. 15.00 do 18.00.

3. W czwartek 6 stycznia świętować będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwanym świętem Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorna o godz. 18.00.
W tym dniu obchodzimy Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Dlatego po Mszy Świętej do puszek można będzie złożyć ofiarę serca jako pomoc, którą przekażemy na Fundusz Misyjny.

4. W najbliższy piątek nabożeństwem o godz. 17.30 rozpoczniemy 9–dniową Nowennę ku czci św. Pawła I Pustelnika, zwaną - „Pawełkami”, która ma nas przygotować na uroczystość ku czci Patriarchy naszego Paulińskiego Zakonu 15 stycznia. Nowenna ta połączona będzie z Mszą św. wieczorną o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w tych tradycyjnych dla naszego zakonu nabożeństwach.

5. Za tydzień w niedzielę serdecznie zapraszamy na godz. 12.00 małżonków, którzy pragną odnowić przed Bogiem swoją przysięgę małżeńską i przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

6. W najbliższą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

7. W ramach wizyty duszpasterskiej pragniemy udać się z błogosławieństwem do rodzin naszej parafii. Wizyta duszpasterska odbędzie tylko na życzenie konkretnych osób. Przyjdziemy tylko tam, gdzie zostaniemy zaproszeni.
Zgłoszenia przyjmujemy do końca tygodnia. Plan kolędy ogłosimy w przyszłą niedzielę. Wizytę rozpoczniemy od poniedziałku - 17 stycznia.

8. Dziękujemy z całego serca wszystkim dbającym o piękno naszej świątyni oraz wszystkim naszym Dobrodziejom i Ofiarodawcom. Wdzięczność pragniemy wyrazić modlitwą.