Paulini Wrocław

II Niedziela Adwentu 6 grudnia OGŁOSZENIA

II Niedziela Adwentu 6 grudnia OGŁOSZENIA

1. Przeżywamy dzień patrona naszej Parafii – św. Mikołaja. Niech św. Mikołaj, nasz Patron, w dniu odpustu wyprasza nam, naszym rodzinom i całej parafii łaskę umocnienia wiary i łaskę jedności w obecnym, trudnym czasie.

2. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej, by z Nią czuwać i oczekiwać na przyjście Jezusa. Msze święte roratnie sprawowane będą codziennie o godzinie 7.00.

3. W łączności z Kościołem w Polsce zachęcamy do przeżycia wybranego przez siebie jednego dnia postu o chlebie i wodzie w czasie adwentu w intencji o zatrzymanie epidemii, zdrowie dla chorych, narodowe nawrócenie i pokój w Ojczyźnie. 

4. Zachęcamy do nabywania świec Caritas oraz opłatków na wigilijny stół.

5. Kalendarz Liturgiczny:

w poniedziałek – wsp. św. Ambrożego
we wtorek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu wprowadzamy dodatkowe Msze święte, czyli o godz. 7.00, 9.00, 16.00, 18.00 oraz 19.30. Serdecznie zapraszamy do uwielbienia Boga za dar Niepokalanej.
W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.

6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy troszczą się o piękno naszej świątyni oraz Dobrodziejom i Ofiarodawcom. Niech św. Mikołaj swoim wstawiennictwem pomoże nam zbliżać się do Boga i kochać Jego Najświętszą Matkę.