Paulini Wrocław

XIX Niedziela Zwykła 9 sierpnia OGŁOSZENIA

XIX Niedziela Zwykła 9 sierpnia OGŁOSZENIA

Przypominamy, że w czasie wakacji:

Spowiedź i adoracja w godz. 15.00 – 18.00. W czwartek dodatkowa adoracja od 19.00 do 22.00
Kancelaria w okresie wakacji w czwartki nieczynna. Zapraszamy we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.

Zapraszamy dziś na 13.30 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie prowadzoną przez wspólnotę "Koinonia Jan Chrzciciel". Zapraszamy również dziś na Nieszpory na godz. 17.30

Już dzisiaj chcemy zaprosić wszystkich do uczestnictwa, w wydarzeniach które będą miały miejsce w naszym Sanktuarium w najbliższym czasie. A są nimi uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia. Przygotuje nas bezpośrednio do tej uroczystości o. Mariusz Tabulski, który poprowadzi również Triduum przed uroczystością Matki Bożej Jasnogórskiej. Uroczystość, jak co roku, poprzedzona będzie 9- dniową nowenną o godz. 17.30.
 
Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek – wspomnienie św. Wawrzyńca, męczennika
we wtorek – wspomnienie św. Klary, dziewicy
w piątek – wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika. W tym dniu prosimy o pamięć w modlitwie za o. Maksymiliana w dniu Jego imienin.
w sobotę – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu porządek Mszy świętych niedzielny. Poświęcenie ziół przed zakończeniem każdej Mszy świętej. Informujemy i prosimy jednocześnie, aby we wiązanki do kwiatów i ziół zaopatrzyć się indywidualnie.